Будівництво торгових центрів промислових та складських об'єктів

Замовити

Будівництво складських приміщень

Ми здійснюємо будівництво промислових будівель, торгових центрів, складських приміщень та інших виробничих споруд.

Площа приміщень, інженерні мережі, технічні особливості – все це є основними факторами, що впливають на вартість проекту промислових будівель, і його розрахунок проводиться в індивідуальному порядку.

Будівництво торгових центрів

Будь-які торгові центри, промислові споруди, склади логістики, інженерні вузли, сільськогосподарські об’єкти і промислові будівлі вимагають ідеального проекту перед початком будівництва. Наші фахівці готові виконати будь-які побажання клієнта, разом з тим, не порушивши ні один нормативний акт.

Будівництво промислових об’єктів

Проектування промислових будівель та споруд, це в першу чергу технологічний процесс, який вимагає особливий підхід. Приступаючи до роботи над проектом промислового об’єкта, наші архітектори вивчають всі особливості, враховують всю специфіку і нюанси в проектуванні. Головною складовою в проектуванні промислових будівель є відповідність технологічним особливостям, а також завданням споруди.

Приміщення для бізнесу

ПРО НАС

Виробничо-будівельне об’єднання Моноліт Львів з ліцензією СС3, що відрізняється високою якістю послуг, які надаються в сфері будівництва в гарантовані терміни для замовника.

Діяльність компанії Моноліт Львів спрямована на співпрацю як з великими будівельними компаніями, забудовниками, підприємствами і організаціями різних форм власності, так і з індивідуальними особами. Таким чином, наша компанія виконує роботи будь-якої складності – від невеликого приватного замовлення і до глобального масштабного будівництва.

Команда наших архітекторів має великий досвід в розробці проектної документації, накопичений внаслідок багатьох виконаних і побудованих проектів по Львову. Крім того, команда компанії Моноліт Львів співпрацює з широким колом технологів і консультантів конкретної галузі, що є важливим фактором успіху.

 

ЛІЦЕНЗІЯ СС3

Переваги, які Ви відчуєте:

Працюємо як Генпідрядник

Працюємо як Субпідрядник 

Працюємо по Договору 

Готівкова та безготівкова форма оплати (з ПДВ) 

  • Капітальне будівництво
  • Реконструкція споруд
  • інші види будівельних робіт

Звязатись із менеджером 

lviv.monolith@gmail.com
Львів, Україна

+380986728000

Безкоштовний прорахунок проекту до кінця травня 2021

Безкоштовний прорахунок проекту до кінця травня 2021

Залишити заявку-менеджер вам відповість

Дякуємо за звернення, менеджер вам відповість)

Share This